Украинский кайт форум Мы в Facebook
Мы Вконтакте
Магазин Кайт-Шоп  ::  SUP форум  :: Магазин ProSUP
05 Июля, 2020, 12:03:08 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
   Начало   ПРАВИЛА Помощь Поиск Галерея Войти Регистрация  
 Реклама
Страниц: 1 2 3 [4]
  Печать  
Почему обучение продвинутому уровню стоит также как начальному? Тема:

Почему обучение продвинутому уровню стоит также как начальному?

Прочитано 6168 раз
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
grabli
« Ответ #45 : 27 Мая, 2015, 10:56:49 »

Топікстартер апріорі ставить некоректне питання. Будь-які метафори тут не спрацюють. Найкраща відповідь на нього - ПАТАМУШТА!  Angry

Наведу краще житейський приклад. А точніше два.

1. Чувак переглянув сотню відосів, попідглядав за профіками і зрозумів, як працювати планкою для стрибка. Потім довго шліфував зарізку на реверсі. Поітм спробував все сумістити. Виходило через раз стрибну, і через два-три рази приводнити. Проблема: ніби все робить правильно, наростив амплітуду, але "виїхати" жоден стрибок не може. Це про стрибки з переводом кайта.

2. Кент вміє зарізатись, чітко спрацьовувати планочкою. Але стрибки виходять не вгору, а сильно вперед (амплітуда 1-2 метри, дальність 5-6).

Обидва катаються вже не перший сезон. Обидва вирішують, що можуть "добити" стрибки самостійно. І результат невтішний. Саме в цей момент нарешті і приходить розуміння, навіщо інструктор.

Інструктор - це згусток знань, навичок, досвіду. І прикладна вартість цих речей власне і впливає на ціноутворення. Загалом набір помилок однаковий, але робить їх кожен по-своєму. Виправити закатані баги, вкласти в голову щось нове - це не лише "сидіти в шезлонзі і коменти відмочувати по рації" ))) (блін, придумав же хтось таку фігню). Рацію використовують зазвичай для новачків на бадідрагах, коли інструктор фізично не може ганятись за учнем, але повинен бути присутнім у вигляді криків "Кинь планку, ссссука!" )

Чим кращий інструктор, тим швидше він вчить, бо працює і як психолог, і як тренер. Для особливо скупих і впертих, звісно, можна вводити похвилинну тарифікацію. А для того, хто гготовий викласти цілих 25 баксів за готовий трюк, я пропоную наступну схему.

Виходите з інструктором на воду. Він показує елемент (банальний стрибок). В нього все виходить. Він детально пояснює свої дії і вимагає повторити, типу "дєлай как я". І все. Трюк готовий (в інструктора ж виходить!). А якщо тобі не вдається повторити - значить руки криві і ноги кучеряві. Іди кури бамбук і жени свої 25 баксів.

Врешті-решт, 50 баксів (а може й 110) - це мотивація інструктору витрачати на тебе свій час. Повірте, що інколи такі кадри попадаються, що хочеться ще їм доплатити, лиж би вони не займались тим, чим пробують.
Записан
Страниц: 1 2 3 [4]
  Печать  
 
Перейти в:  

 Реклама
Экстремальный портал VVV.RU Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Sitemap